Кариери

Кариери

Digital Marketing Virtuoso - изтекла обява

Change is the new NORMAL in today’s world. New social media platforms are popping up every few months and all of them have their pros, cons and specific approach to content. Google is expanding its portfolio by the minute. More and more SME’s are turning to the Internet to find clients for their products and services.

We are striving to be a preferred one-stop-shop for all the growing companies that need full marketing and advertising service.

If you:

  • Go nuclear when Donna-Do-Nothing tells you “It’s not going to work”
  • Think it is fun to do the impossible
  • Believe there are 2 outcomes from an action: lesson and lesson
  • Strive for perfection in everything you do
  • Learn every chance you get

Then please read further….

The job:

  • Develop and execute brand focused marketing that WOW’s
  • Secure and manage all required resources
  • Measure, analyze and report marketing effort effectiveness to ensure goals are met
  • Always strive to do the impossible and then improve
  • Win the trust and respect of the clients

If you are the Right A player, we offer you a chance to Shine! Send your up-to-date CV to careers@ged-bg.net to apply.

Only shortlisted candidates will be invited to the next interview stage.

Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност съгласно ЗЗЛД.

About us:

GED is a family owned business with solid values and urge to deliver perfect service. After decades of experience in print, we are adding other marketing services to meet the ever-growing demands of our clients. We are building a Marketing team of A players that will take care of our internal and external clients.

Сервизен техник - изтекла обява

ГЕД ООД е фирма с 25-годишна история, която от началото на дейността си предлага продукти и различни решения в областта на полиграфията. Днес фирмата има развити и активно работещи две направления:

  • Дизайн и професионален предпечат на различни полиграфически продукти, сувенирна реклама, печат на рекламни продукти и
  • Дистрибуция, инсталация, поддръжка (гаранционна и следгаранционна) на оборудване и софтуер на водещи световни марки, доставчици на решения и продукти в областта на полиграфията, както и продажба на консумативи.

ГЕД ООД е компания, изградена от хора с висок професионализъм и визия за развитие. Хората, които наричаме наши служители, са най-ценният ни ресурс. В надеждната и подкрепяща среда ние можем да се развиваме, да сбъдваме както своите мечти и цели, така и тези на компанията.

ГЕД ООД, поради увеличаване на капацитета на дейността си, търси за своя екип от професионалисти СЕРВИЗЕН ТЕХНИК.

Основни задължения и отговорности:

  • Монтаж и инсталация на високотехнологично оборудване-широкоформатни принтери, експонатори и проявителни машини;
  • Участие в извършване на профилактика на оборудване;
  • Диагностика на проблеми в машините;
  • Установяване на необходимост от смяна на резервни части;
  • Ремонт на оборудването при необходимост;
  • Обработка на протоколи за инсталация, ремонт, профилактика на оборудването.
  • Позицията предполага първоначално обучение върху спецификите в полиграфическите дейности, техническите особености на продуктите, адмистративни и организационни дейности.

Изисквания:

  • Образование – средно техническо образование или висше техническо образование; предпочитани специалности: електротехника, електроника, механика;
  • Практически опит – минимум 1 година като техник, инженер;
  • Компютърна грамотност – Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint), ERP системи;
  • Езикови умения – Английски език – писмен и говорим, ниво C1/C2;
  • Шофьорска книжка и опит – категория B (с опит минимум 1 година);
  • Други – прецизност и отговорност, умения за работа в екип, мотивация за работа, способност за определяне на приоритети и внимание към детайлите, комуникативност.

Организацията предлага:

  • Постоянна работа на пълен работен ден;
  • Трудов договор с изпитателен срок от 6 месеца;
  • Възнаграждение според фирмените стандарти и социален пакет;
  • Офис в близост до централна градска част – работата предполага и пътувания в страната, поради местонахождението на клиентите.

Ако работата с и по различни машини Ви носи удоволствие – Вие сте точният човек!

На интервюто ще бъде предоставен за превод технически текст от английски на български език и от български на английски език.

Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Лице за контакт: Михаела Стефанова

Телефон: 02/80 61 266

E-mail: careers@ged-bg.net